• سامسونگ چشم‌انداز خود برای آینده ساعت‌های هوشمند را در MWC 2021 ارائه خواهد کرد

   سامسونگ چشم‌انداز خود برای آینده ساعت‌های هوشمند را در MWC 2021 ارائه خواهد کرد

   سامسونگ چشم‌انداز خود برای آینده ساعت‌های هوشمند را در MWC 2021 ارائه خواهد کرد

   سامسونگ در مراسم MWC هفته‌ی آینده، در مورد چشم‌انداز خود در مورد آینده ساعت‌های هوشمند و اکوسیستم دستگاه‌های متصلش صحبت خواهد کرد.

    به گزارش Androidauthority، اوایل سال جاری گوگل نسخه جدیدی از Wear OS را در رویداد مجازی I/O معرفی کرد و خبر مهم این است که شرکت مذکور با سامسونگ برای توسعه این پلتفرم همکاری می‌کند. اخیرا سامسونگ از برگزاری رویداد مجازی MWC خبر داده است و انتظار می‌رود اخبار مربوط به ساعت‌های هوشمند در این مراسم شنیده شود.

    
   سامسونگ اعلام کرده است که رویداد مجازی MWC را تاریخ ۲۸ ژوئن (۷ تیر) ساعت ۷ عصر به وقت اروپای مرکزی (۲۱:۴۵ به وقت ایران) برگزار خواهد کرد. این غول فناوری کره‌ای درباره رویداد مذکور توضیح می‌دهد:
    
   هدف این مراسم نشان دادن چگونگی تنظیم اکوسیستم گلکسی دستگاه‌های متصل برای ارائه امکانات حتی بیشتر به افراد به منظور غنی‌سازی سبک زندگی آن‌ها است.
    
   این بخش از متن کاملاً رمزآلود است؛ اما در جمله بعدی صریحاً تمرکز سامسونگ روی ساعت هوشمند تأیید می‌شود:
    
   در این رویداد، سامسونگ همچنین از چشم‌انداز خود برای آینده ساعت‌های هوشمند، به همراه فرصت‌های تازه‌ای برای توسعه‌دهندگان و کاربران به منظور ارائه عصر جدیدی از تجربه استفاده از این گجت، رونمایی خواهد کرد.
    
    
   ساعت هوشمند گوگل امسال عرضه نخواهد شد
   انتظار می‌رود این شرکت به‌زودی Galaxy Watch 4 را به همراه Wear OS رونمایی کند؛ بنابراین به نظر می‌رسد اولین گجت پوشیدنی بعدی این شرکت در همین مراسم معرفی شود. گفته می‌شود این ساعت هشومند و مدل‌های دیگر آن از FCC نیز گذر کرده‌اند و این حقیقت احتمال عرضه قریب‌ الوقوع آن‌ها را افزایش می‌دهد.
    
   سامسونگ اعلام کرده است که در مورد «آخرین پیشرفت‌های امنیتی و نوآوری‌ها» در این رویداد صحبت خواهد شد. حدس می‌زنیم این بخش مربوط به ناکس (Knox) و سایر ویژگی‌های نرم‌افزاری باشد. اگر دقت کنید متوجه حضور لوگوی آن در تصویر دعوت‌نامه رویداد MWC می‌شوید.
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
 • دسترسی سریع